Home

Ír szetter

Ír szetter - Kutyafajta Kalau

1. Az ír szetter kiindulásául szolgáló spániel jellegű kutyák a XV. századtól egyre népszerűbbé váló apróvad vadászatokon szerzett elévülhetetlen érdemeket. Ezek az ebek a lápos, vizes tájakon nagy területeket kerestek át lendületesen, majd mikor vadat találtak óvatosan maguk előtt tolva terelgették, vezetgették.
  2. dig jót ennek az elegáns vadásznak: sajnos néhány kutyabarát nem igazán gondolta át, amikor egy ír szettert vett magához, hogy ez a kutyafajta nemcsak nagy kutyás tapasztalatot igényel, hanem.
  3. Az ír szetter egy energikus, élettel teli intelligens kutya. Nagyon mozgékony, akit manapság inkább kedvencként és nem vadászkutyaként tartanak. Könnyen kezelhető, kedves, ragaszkodó, értelmes és nagyon vidám eb. Érzékeny a hangulatváltozásokra, barátságos. Idegenek jöttét jelzi, de aztán barátságosan üdvözli
  4. denki számára. Az elnököktől, a
  5. Az ír szetter természete. Nagyon kedves, barátságos kutya, néha túlságosan is, ezért házőrzőnek kevéssé alkalmas. Szereti az emberek társaságát, jól kijön a gyerekekkel. Más háziállatokkal is együtt tartható. Nagyon intelligens, és ha elegendő pozitív megerősítést kap, könnyen meg lehet tanítani neki bármit

Ír szetter eredete. Ír fajta; valószínűleg a legrégebbi szetterféle. Mintegy 200 évvel ezelőtt alakították ki az ír vízispániel, a pointer, a springer spániel, az angol és a gordon szetter segítségével. Eredeti neve: Irish Setter. Ír szetter tulajdonságai. Ragaszkodó, kedves, kezes, fogékony. Ír szetter alkalmazás Az ír szetter és a kisgyerekek. Kisgyerekek mellé az egyik legnagyszerűbb háziállat, több okból is. Ezek közül talán a legnyilvánvalóbb az, hogy a szetterek nagyon játékosak és szeretnek a figyelem középpontjában lenni. Főleg ezért két tulajdonságukért imádják őket annyira a kicsik

Ír Szetter (Irish Red Setter) fajtaleírás Zooplus Kutya

A 2011. év Ír szetter Veterán kanja, az év ír szetter fedezőkanja 2. : Garden Star's Double Scotch Rubens A 2011.év Ír szetter tenyészete 3. lettünk. Köszönet minden Irishtown kutya tulajdonosának a szép eredményekért, a kiállításokon való szereplésekért! Köszönet mindazoknak akik hozzájárultak az elért. Ír szetter kiskutyáink születtek, karácsonykor lettek 9 hetesek, így optimálisan elválaszthatók már. A szülők a saját kutyáink, a hím 6 éves, a nőstény 4 éves. Ez a második alom. (Továbbá velünk él még az első alomból is egy 9 hónapos növendék kutyus. Ír szetter apróhirdetések - Eladó és ingyen elvihető ír szetterek, fajtatiszta kutyák, kiskutyák és ingyenes kutya apró az ebadta.hu honlapon Ez a fajta ír szetter tekinthető a mai vörös és vörös-fehér ír szetter közvetlen ősének.Az 1850-es évekig az egyszínű vörös ír szetter nagyon ritka volt. Ekkor kezdett fordulni a kocka: a tenyésztők egyre inkább a vörös szín rögzítésére törekedtek, a vörös-fehér példányok lassan háttérbe szorultak

Az ír szetter egy igazi aktív családi kutya, biztosan színt hoz az életünkbe, ha mellette döntünk. Legjobb, ha kertes házban tartjuk, úgy, hogy be is engedjük magunkhoz, mert nagyon fontos számára gazdi közelsége. Ha elegendő időt szánunk rá, akkor könnyen kezelhető és jól nevelt ebet faraghatunk belőle, hiszen nagyon. Az ír szetter szôrzete egyszínû, mély vörösbarna-mahagóni. Apró fehér folt a mellkason, toroktájékon, az állon vagy a lábujjakon megengedett. Érdekesség, hogy az ír szetter standardje nem ír elô semmilyen mérethatárt, sem a kutyák súlyát, sem azok magasságát nem határozza meg Találd meg a hasonlóságot és a különbséget a következő kutyafajták között: Ír Szetter vs Brüsszeli griffon vs Golden Retriever. Hasonlítsd össze a következő fajtákat: Ír Szetter és Brüsszeli griffon és Golden Retriever. Melyik a jobb kutyafajta: Ír Szetter vagy Brüsszeli griffon vagy Golden Retriever Szeretnénk, hogy nálunk találj megbízható Vörös ír szetter tenyésztőt a közeledben. Célunk egy szaporítómentes online felület biztosítása, ahol csak etikus és valódi tenyésztőket találsz, akik számára a tenyésztés elhivatottság és nem pénzszerzési lehetőség.. Tudj meg többet >> (Nincs értékelés még

Az ír szetter sokoldalú jelleme Egy ír szetter odabenn a házban általában alig észrevehető, inkább visszafogott, barátságos, engedelmes és alkalmazkodó kutya. Az ír szetter az egyik legismertebb, igen barátságos, de rendkívül nyakas, mahagónivörös színű, ma már kimondottan kedvtelésből tartott kutyafajta Egyesületünk a szetterek és pointer (Angol Pointer, Angol szetter, Gordon szetter, Ír szetter, Vörös-fehér Ír szetter) kedvelők, tartók, és tenyésztők egyesületbe tömörítése, valamint a fajták védelme érdekében jött létre Az ír szetter eleven, kiegyensúlyozott, arányos felépítésű kutya. Jellegzetessége a rendkívül tetszetős, megnyerő, kifinomult külső és a rendkívül aktív, fáradhatatlan készség, hogy bármilyen körülmények között felkutassa a vadat. Az ír szetter feje sohasem lehet nehéz, durva és a legkevésbé elterjedt vörös-fehér ír szetter (FCI standard #330 ). Jellemzése [ szerkesztés ] Az összes szetterre egyaránt jellemző, hogy az emberek irányában kiemelkedően magas tolerancia szinttel rendelkeznek, sohasem lépnek fel agresszíven, kimondottan keresik az ember társaságát, könnyen barátkoznak Ide tartoznak: angol szetter, ír szetter, Gordon szetter és a legkevésbé elterjedt vörös-fehér ír szetter. Crawford kennel A szetter munkakutyaként lassan, de jól tanítható (későn érő típus), önálló döntéshozatali képessége egyben az egyik legjobb és egyik legrosszabb tulajdonsága is, mert könnyen makacsságba csaphat.

Ír szetter fajtaleírás, képek és tanácso

Szetter SOS - Talált és gazdikereső szetterek - Hungary, Budapest. 2.4K likes. Talált, Elveszett és segítségre váró ír, angol és gordon szettereknek segítünk ideiglenes és örökbefogadó családot találni Válogatott Ír szetter linkek, ajánlók, leírások - Ír szetter témában minden! Megbízható, ellenőrzött tartalom profi szerkesztőktől -..

Az ír szetter mellett döntöttünk. Nagyon tetszett az ír szetter elegancia, kezelhetősége, hűsége, természete. Hosszú keresgélés után megtaláltuk a nekünk való kiskutyát Fajtatiszta kutya apróhirdetések - Eladó és ingyen elvihető fajtatiszta kutyák, kiskutyák ingyenes apróhirdetései az ebadta.hu honlapon SZETTER KLUB EGYESÜLETE Adószám: 18162479-1-42 Köszönettel - 2016. Február 09. Kedves Szetteresek! 2016. március 26-ánmunkarendezvényt és tenyészszemlét tervezünk Dabason. Legyetek szívesek részvételi szándékotokat a Klubnál jelezni, hogy tudjuk melyik rendezvényre hány kutyára számíthatunk.. Egy időben mind az angol, mind az ír szetter eléggé divatkutya volt, akkoriban sok született, ami miatt elharapóztak az idegrendszeri problémák (mint általában a szaporításnál), de ha megbízható tenyésztőnél veszel kiskutyát, akkor ettől nem kell tartanod. 2014. szept. 18 Ír szetter: Élénk, mozgékony, játékra mindig kész kutya. Népszerű családi kedvenc, de nem szabad elfelejteni, hogy sok mozgást és foglalkozást igényel. Uszkár: Az uszkár kivételes szellemi képességekkel rendelkezik, és nagyon igényli a szoros kapcsolatot

Ír szetter kutya - kutyafajta leírás képekkel - kutyazona

#kutya #állat #meleg #futás #bicikli #ír #dog #ír szetter #szetter #argentin. ápr. 29. 12:51. 1/3 anonim válasza: Egy ismerősömnek 2 (1kan ivartalanítva és 1szuka szintén ivaros) ők azt állítják, hogy megteszik a napi sétát és utána ki se akarnak mozdulni. Ha esik az eső akkor konkrétan nem lehet őket kimozdítani, mert. 8 hetes fajtatiszta ír szetter kiskutya gazdit keres.A testvérei már az új családban játszadoznak,õ van már csak a szüleivel.Az anyukáját és az apukáját is meg lehet tekinteni a helyszínen.Már túl van élete elsõ oltásán.Szép,aranyos,játékos.Ha szeretne valaki képet még róla szívesen küldök

Név: Sajó Fajta: kuvasz, pumi keverék Nem: fiú Méret: közepes Aktuális életkor: 9 év 5 hónap A programba került: 2020-12-03 Részletek: Név: Hódmezővásárhelyi Kata Fajta: keverék Nem: lány Méret: közepes Aktuális életkor: 2 év 10 hónap A programba került: 2020-12-01 Részlete Az ír szetter eredetileg vörös és fehér színű volt, de az almokban születtek egyszínű vörös kölykök is. Az 1850-es évekre az addig ritkának számító vörösök lettek a kívánatosak, népszerűségük egyre nőtt, ugyanakkor a vörös-fehér változaté egyre inkább hanyatlott

ír szetter póló, Ha kutyás pólót szeretne, jó helyen jár! Kínálatunkban megtalálhatók női és férfi kutyás pólók, kutyás pulóverek, hátizsákok és megannyi kutyá Ír szetter. Leírása: Szép bundájú, elegáns eb. Feje hosszú, szeme sötétbarna, füle lelóg. Háta egyenes, mellkasa mély. Lábai párhuzamosak, jó csontozatúak. Szőrzete a fején, a füle hegyén, a mancsán és lábai elülső felületén hullámos, selymes; farkán és végtagjai hátulsó felületén zászlót alkot. Színe. The American book of the dog. The origin, development, special characteristics, utility, breeding, training, points of judging, diseases, and kennel management of all breeds of dogs (1891) (18117695365).jpg 1,824 × 1,118; 443 K Név: Ócsai Mangó Fajta: tacskó keverék Nem: lány Méret: kicsi Aktuális életkor: 6 hónap A programba került: 2020-12-06 Részletek: Név: Hódmezővásárhelyi Kata Fajta: keverék Nem: lány Méret: közepes Aktuális életkor: 2 év 10 hónap A programba került: 2020-12-01 Részlete

Az ír szetter - Kutyafajták - Háziálla

Gyermekek számára ajánlott kutyafajták II

Eladó, ingyen elvihető Kutya hirdetések Magyarország területén. Több száz friss, ellenőrzött eladó Kutya hirdetés: Biewer Yorkshire terrier kiskutya e.. A(z) 101 Nagykutya - Ír Szetter című videót LunarLakes nevű felhasználó töltötte fel a(z) állatok kategóriába. Eddig 303 alkalommal nézték meg. 101 Nagykutya egy amerikai TV sorozat ahol tenyésztők és hozzáértők ismertetnek egy bizonyos fajtát Vörös ír szetter fajtastandard. Fajtaleírások. 2018. augusztus 08. 14:27; Magyar Szetter és Pointer Klub Egyesület 2 perc Tweet 31. 08. 2001 /DE FCI-Standard Nr. 120 Származási hely: Írország. Eredeti, jelenleg is érvényben lévő standard. Ír szetter. Lehetőségem nyílt egy kedves ismerősöm fajtatiszta ír szetter kutyusáról portréfotókat készíteni. A képek értékeléséhez és az értékelések teljes szövegének elolvasásához be kell lépnie! BELÉPÉS. Ha még nincs felhasználóneve, akkor.

Ír szetter - KutyaKalan

és a legkevésbé elterjedt vörös-fehér ír szetter (FCI standard #330 ). Jellemzése Szerkesztés Az összes szetterre egyaránt jellemző, hogy az emberek irányában kiemelkedően magas tolerancia szinttel rendelkeznek, sohasem lépnek fel agresszíven, kimondottan keresik az ember társaságát, könnyen barátkoznak 016. április 22-én Ír szetter kiskutyák születtek! Apa: Hjch. Privilege Chance from Crawford Land Anya: Ch. Mon Cherie Cherrie from Crawford Land Törzskönyvükben fantasztikus angol felmenőkkel!! Még néhány kiskutya új, szerető otthonra vár! információ.. Ír szetter keverék kiskutyák. 735 likes. Írszetter kutyánknak július közepén 12 kiskutyája született (5fiú ,7 lány). Csöpi, az anyuka kertben tartott, igazi házikedvenc, szereti a gyerekeket. A..

A kutya fáját - Képgaléria - Angol bulldog - pocakos

Ír szetter (Irish Setter) a családban - Kutyafajtá

Az angol és az ír szetter világszerte kedvelt kutyafajta. A gordon szetter hívei már kevesebben vannak, a negyedik szettert, a vörös-fehér ír szettert pedig sokan nem is ismerik. A szetterek valószínűleg az ún. nagy mezei spánielekből alakultak ki, amelyeket gyakran kereső vagy madarászó kutyaként említ a korabeli szakirodalom ír szetter fordítása a magyar - francia szótárban, a Glosbe ingyenes online szótárcsaládjában. Böngésszen milliónyi szót és kifejezést a világ minden nyelvén ír szetter fordítása a magyar - lengyel szótárban, a Glosbe ingyenes online szótárcsaládjában. Böngésszen milliónyi szót és kifejezést a világ minden nyelvén

Milla Ír Szetter kennele. A1-alom. Név: RedRose Abigél Nem: szuka Fajta: Ír Szetter Született: 1955. kör Apja: Szabolcs Szabolcs Anyja: Milla Csepkéje Alom testvérei: 1 szuka és 1 kan Tenyésztője: PocakMatyikMilla Tulajdonos: A 19. századtól 4 fajta szettert tartanak számon Angliában, amelyek a következők: ír szetter, vörös-fehér ír, az angol és a ~, amiket ma is ismerünk. Közben persze a fajta egyre kecsesebb és szebb lett. A hosszú, sűrű szőrzet persze megmaradt, hiszen ez adta - és adja meg ma is - a fajta igazi jellegét

Irishtown Irish Setter Kenne

Keresek: Ir szetter vagy Ír szetter jellegü kis kutyát keresek! Kutya. több, mint egy hónapja. Szabolcs-Szatmár-Bereg , Tiszavasvári . Kedvenc. HIDE. Találati lista szűrése . Töltsd le alkalmazásunkat. Keress és válogass másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy Az ír szetter nagy port kavart örökletes mutációja a CLAD (Canine Leukocyte Adhesion Deficiency), mely egy recesszíven öröklődő, immunhiányt okozó letális terheltség. A CLAD-ban szenvedő kiskutyák szervezete hamar elveszti a védekezőképességét, így esélytelenek az életre. Óriási szerencse, hogy erre a. Az etetési táblázatban iránymutató értékek vannak, amelyek azt jelzik, hogy mennyit ehet a kutya testsúly-kilogrammonként ír szetter címke oldala az Life-on. Kapcsolódó cikkek, képgalériák

Az Ír szetter atletikus szervezete nagyon sok mozgást igényel. Mivel vadászatra termett, hihetetlen energiák dúlnak benne, amit le kell vezetnie akkor is, ha 'csak' hobbiból tartott, családi kutyaként él. A futásban szinte kifáraszthatatlan, ezért sétáltathatjuk akár biciklizés közben is! A szőrzet ápolás Mindenkit. üdvözlök a Red Diamond ír szetter. klubban. Azért hoztam létre, hogy sokan megismerjék, megszeressék ezt a gyönyörű fajtát. Remélem így lesz Sziasztok! A Szetter Tenyészet egy tenyészprogram,mely a 3620.kör-ben alakult.A tenyészprogram csak a(z) Ír szetter,Angol szetter,Gordon szetter,Border collie és az Ausztrál pásztorkutya tenyésztésével foglalkozik.E-5 fajta nagyon: inteligens, különleges, hűséges és masszív testfelépítésű. E- 5 fajta populáció száma nem lesz a tenyészetben túl nagy.Minden.

Ír szetter kiskutyák eladók - Állatapr

Ír fajta; valószínűleg a legrégebbi szetterféle. Mintegy 200 évvel ezelőtt alakították ki az ír vízispániel, a pointer, a springer spániel, az angol és a gordon szetter segítségével Az ír szetter betegségei: Általában véve egészséges fajta, bár néhány egészségügyi probléma azért előfordulhat. Az egyik ilyen a csípő diszplázia, a másik az epilepszia. Ez utóbbi gyógyszeres kezeléssel szinten tartható, ezt élete végéig, napi rendszerességgel folytatni kell. A gyomorproblémák sem ritkák, ide. Magyarországon kizárólag csak nálunk. Ír szetter termékek széles választékával várja webáruházunk kutyás ajándékok, macskás ajándékok kínálatával A Wuuff-on minden Vörös-fehér ír szetter kiskutya valódi tenyésztőtől származik, aki biztosítja a kölykök számára mindazt, ami az egészséges testi-leki fejlődésükhöz szükséges. A Wuuff minden információt megad ahhoz, hogy kiválaszthasd a számodra tökéletes kölyköt a hirdetések alapján

Milyen kutya illik a csillagjegyedhez? | Cosmopolitan

ÍR SZETTER • Eladó és ingyen elvihető ír szetterek • Kutya

Ír szetter Ír telepesek - az ország büszkesége és a világhírű győzelem. Gyönyörű, hatékony, okos - ezek a tulajdonságok, és ezek alapját képezték ezeknek a kutyáknak a népszerűségének Ír szetter - itt mindent megtudhatsz a kutyákról! Megtalálható a-tól z-ig minden kutyafajta!És még mielőtt elkattintanál legalább nézz körül nem lesz tőle semmi bajod!Figyelem! Az oldal még szerkeztés alatt van Gyönyörű, egészséges ír szetter kiskutyák eladók. Érdeklődni a 06 70 621 9323- as telefonon lehet A közismert napilap online felülete még több képpel, nagyobb tartalommal Ír szetter!!!!! fórum Írta irishsetter gazdi , 2015. June 20. 07:51:25 #857079. Sziasztok Szetterkék! Új vagyok itt..! Csatlakozhatok Hozzátok? Írta Bogi44 gazdi , 2013. April 04. 20:41:29 #809406. Ez a kép nem régen készült rólam . Írta chikoo.

A kutya fáját - Képgaléria - Tacskó - fura egy színÁllatszeretők honlapja - Kutyafajták

Szetter SOS - Talált és gazdikereső szetterek - Hungary, Budapest. 2.2K likes. Talált, Elveszett és segítségre váró ír, angol és gordon szettereknek segítünk ideiglenes és örökbefogadó családot találni Irishtown ír szetter kennel bemutatkozó oldala. ír szetter kiskutya eladó, ír szetter eladó, eladó ír szetter, ír szetter kiskutya,ír szetter kiskutya.

Ír szetter Összetéveszthetetlen az ír szetter, ismerős bundájával és különleges bronz színével, ezért részben ennek köszönhető, hogy ez a híres kutyafajta már évek óta felismerhető.. 2020. 09. 29. kedd. Mihály. EUR 366,29 Ft; GBP 403,41 F (Vörös Ír Szetter Klub, by the Irish Red Setter Club) As Irish Setters were originally bred as partridge and grouse dogs, their style of hunting these birds may be taken as the norm. In their quest there must be an intensity that gives purpose to the hunt for game. The concentration on the job at hand should be evident in every stride and. Irishtown ír szetter kennel. Az Irishtown kennel 2009-ben alakult. Kifejezetten angol, belga, svéd vérvonalakkal tenyésztünk. Célunk egészséges és a standard-nek legjobban megfelelő ír szetterek tenyésztése, ezért tenyészetünkben kutyáink a fajtára jellemző betegségekre szűrtek: HD, CLAD és PRA Gondozott fajták: Afgán Agár, Orosz agár, Saluki, Ír farkasagár, Angol Agár, Kis Olasz Agár / Piccolo Levriero Italiano, Sloughi, Whippet, Basenji, Galgo Espagnol, Fáraókutya, Azawakh, Cirneco dell'Etna, Skót Szarvasagár, Lengyel agár /Chart Polski, Podenco Ibicenco szálkásszőrű, Kanári - Szigeteki Podenco/ Podenco Canario.

Ír szetter - Kutyafajták - Fressnap

[{available:true,c_guid:c5c007f9-eb2b-4ef0-8e1d-480d0bb9a623,c_author:hvg.hu,category:gazdasag.zhvg,description:A kutatókat is meglepte az eredmény. Az ír szetter fajta standardja(bővebben) STANDARD. ÍR SZETTER (Irish Setter) . Általános megjelenés: az ír szetter legfőbb jellemzője a brit standard legelső mondatában fogalmazódik meg: legyen eleven (vonzó), kiegyensúlyozott és jó képességű (kvalitással teli).Az ír szetter harmóniát kell hogy sugározzon, bármely testrész előtérbe helyezése nélkül Ír Szetter - Ha szereted a kutyákat,neked itt a helyed! Weblap látogatottság számláló: Mai: 28 Tegnapi: 50 Heti: 364 Havi: 1 07 Kutyás Póló - Ír Szetter #001 vásárlás 2 990 Ft! Olcsó Kutyás Póló Ír Szetter 001 Férfi pólók árak, akciók. Kutyás Póló - Ír Szetter #001 vélemények. Alapanyagként használt pólóink magasan kiemelkedő, prémium minőséget képviselnek. Csak olyan anyagú pólót árulunk, amit mi magunk is szívesen viselnénk Amy az ír szetter kutya játékfigura, Ár: 1690 ft, Leirás: Rendkívül ragaszkodó jellemmel bír az ír szetter, melynek kitenyésztésében nagy szerepe van az ír vízi-spánielnek is. A mozgékony kutyafajta vörösesbarna szőrrel rendelkezik, mozgása kecses. A gyerekek az ír szettert most játékfiguraként be.

Ír Szetter - kutyafajták és betegségek - G-Portá

Lohngarten ír szetter kennel, fajta bemutatása, tenyésztés, ír szetter kölykök nevelés, gondozás, kutyakiállítások. Hibás link jelzése Link megosztása Értékelés. Meghatározás. A kennel lapon azok a kutyafajták vannak, amelyeknek nincs önálló lap.hu oldaluk. A kennel jelentése: az az elkerített rész, ahol a kutyát. ⬇ Töltsön le Szetter stock képeket a legjobb stock fényképészet ügynökségnél elfogadható árak kiváló minőségű, prémium, jogdíjmentes stock fotók, képek és fényképek milliói Valószinűleg XVII.században Írországban alakult ki az ír vízispániel és szetter fajtákból. Eredetileg vadászatokon vetették be, ahol az volt a feladata, hogy állja a vadat, azaz meghatározza a szárnyas irányát

Ír Szetter vs Brüsszeli griffon - Melyik kutyafajta illik

Ír Szetter nevű emberek profiljainak megtekintése. A Facebookhoz csatlakozva tarthatod a kapcsolatot Ír Szetter nevű ismerősöddel és másokkal, akiket már.. Az ír szetter nem túl igényes, kényeskedő fajta. Ápolása egyszerű, elég hetente párszor jól átkefélni és kifésülni zászlóit. Alapvetően egészséges fajta, átlagosan 10-13 évig élnek. A 15-16 év ritka ugyan, de van rá példa. Kevés jellemző betegségük van Sziasztok! Én is egy ír szetter szukát keresek, lehetőleg 0-2 év között.Ha tudtok egy olcsón eladó vagy esetleg menhelyes gazdikeresőt írjatok!!!!! boagfu 2014.01.24 0 0 1988 Hirdess és keress online kutyát, kutyust, házikedvencet, az egész kárpát medencéből! Hirdess és keres kutyát, házi kedvencet, eladó Kutya, ingyen Kutyus, Kiskutya, Puppy, Kölyökkutya, Fajtiszta kutyák és keverék kutyák széles választéka, Törzskönyvezett vagy Állatmenhelyből, Gazdi kell neke Ír szetter női póló vásárlás 3 490 Ft! Olcsó Írszetternőipóló Női pólók árak, akciók. Ír szetter női póló vélemények. A termékről bővebben: Kedvenc kutyás pólójában Ön úgy lehet divatos, hogy közben nem kell lemondania a kényelemről sem. A póló kiváló minőségű pamutból készült, puha anyagána

Vörös ír szetter - Tenyésztők és Kennele

Az ír szetter szőrzete egyszínű, mély vörösbarna-mahagóni. Apró fehér folt a mellkason, toroktájékon, az állon vagy a lábujjakon megengedett. Érdekesség, hogy az ír szetter standardje nem ír elő semmilyen mérethatárt, sem a kutyák súlyát, sem azok magasságát nem határozza meg Ír Szetter Golden Retriever Vizsla Német Juhász. pl.: 90x100 cm. Néhány péda: Pireneusi Bernáthegyi Komondor Berni Masztiff Leonbergi Dán Dog Újfundlandi. Megosztás: Fontos a határidőd! Természetes alapanyagok. Kutyádra szabott kutyaház. Garancia. Ma KEDVEZMÉNYES Házhoz szállítás Letöltések Ingyenes képek : állat, házi kedvenc, szőrme, orr, golden retriever, ormány, gerinces, jó, kutya fajta, kedves, állatportré, világos barna. Kutya harap tábla ír szetter fényképpel 20x30cm csak 3 600 Ft. Tudjon meg többet a Kutya harap tábla ír szetter fényképpel 20x30cm termékről és tekintse meg más vásárlók véleményeit. Állat Felszerelés - kedvezmények, akciók, különleges ajánlatok a ShopMania oldalon

3D Szálkásszőrű Tacskó mintás kids táska - SzálkásszőrűA Kutya21 gyönyörű keverék kutyus, aki szülei legjobb génjeit

Ír whiskey. Az angol szetter nagyon mozgásigényes fajta. Rendszeres sétáltatás, szabad kötetlen szaladgálást igényel. Az angol szetter jó természete örökletes tényező, azonban kedvezőtlen körülmények, állandó stressz, helytelen tartás és nevelés ezt a jó természetet tönkreteheti Kutya fajtája: Ír Szetter Kutya születési ideje: 2869. kör Kutya generációja: 1. Kutya anyjának neve: Márciusi Jessy Kutya apjának neve: Juhar Dagi Kutya alom testvérei: Gina, Gioia, Gyuri, Gombóc Kutya tenyésztője: *Vizslák* Kutya gazdája: Camrose kennel Megjegyzés: - Kutya neve: Perfect Écska Kutya neme: Szuka Kutya fajtája. berboss.h Részletes ismertető Eredeti tulajdonosa elköltözött és magára hagyta, hatósági lefoglalás útján került a gondozásunkba társával együtt Azonosító: 04969: Fajtája: keverék : Kora/becsült kora: 6 év 1 hónapos : Neme: szuka: Ivartalanított: Igen: Testméret: Kicsi (10 kg-ig) Ajánlott: kertes.